Tel: 0(212)2155533   Whatsapp: 0(553)9139953    
background

Saç Mezoterapisi ile Saçlarınız Güçlensin

Saçınızın ihtiyacı olan vitaminler, mineraller, proteinler, antioksidanlar ve diğer bileşikler özel iğneler ile direkt olarak kıl köklerine verilir. Bu sayede, normal yollardan saç köklerine ulaşmayan besinler mezoterapi sayesinde hücrelere iletilir.

Ücretsiz Randevu Al
image

Saç Mezoterapisi

Saçlar stres, genetik, fön-boya veya sağlıksız beslenme gibi birçok etkene bağlı olarak zaman içinde yıpranır, incelip zayıflar ve en sonunda da dökülmeye başlarlar. Bütün bu etmenler temelde saçların yeterince beslenememesine yol açar.

Saç mezoterapisi, saç köklerinin beslendiği cildin orta tabakasına uygulanan bir yöntemdir. Saçların büyümek ve sağlıklı bir görünüme sahip olmak için ihtiyacı olan vitaminler, mineraller, proteinler, antioksidanlar ve çeşitli etkenlerin özel iğneler ile direk olarak kıl köklerine verilmesine dayanır. Bu sayede, normal yollardan saç köklerine ulaşmayan besinler mezoterapi sayesinde direkt hücrelere verilmiş olur. Mezoterapi uygulanan bölgede metabolizma canlanır, dokuların kendini yenilemesi için uygun ortam sağlanmış olur.

background

Saç kökleri ihtiyaçları olan besinleri aldıklarında, saçlar daha parlak ve hacimli olurlar. Ayrıca uyuyan saç köklerini de uyandırıp saçlı derinin üzerine çıkardığı için daha sık bir görünüm elde edilir. Mezoterapi etkisi çok kısa sürede gözlemlenebilir. Kıl köklerine direk müdahale söz konusu olduğu için diğer tedavilere göre daha üstün kabul edilebilir. Ayrıca mezoterapi saçları beyazlayan veya saç ekimi için uygun olmayan hastalarda çok rahatlıkla kullanılır.

background

Sayıları 2000'in üzerine çıkan mutlu hastalarımızdan biri olun.

Ayrıca! Vanity Estetik Kliniği’nin hastaları Türkiye’de sadece 57 cerrahın sahip olduğu ISAPS güvencesi altındadır.
WhatsApp ile Görüş!